اپیلاتور فیلیپس HP6307

قیمت : 20000 تومان

buy
اپیلاتور فیلیپس HP6307

داشتن موهای زائد روی بدن از جمله مورادی است که بعد از سن بلوغ به ناراحتی ها و دغدغه های خیلی ها تبدیل می شود. مدام باید راهی برای خلاص شدن از شر آن ها پیدا کرده و سعی کنید جوری آن ها را اصلاح کنید که نه تعدادشان زیاد شود و نه با رشد زیرپوستی ظاهر زشتی به پوست شما بدهند. یکی از راه هایی که فروشگاه اینترنتی طب پارس به شما پیشنهاد می کند، استفاده از اپیلاتور فیلیپس HP6307 است.

اپیلاتور فیلیپس HP6307

اپیلاتور فیلیپس HP6307 دارای ۲۰ موچین فشرده می باشد که به صورت همزمان موهای زائد را از روی پوست شما برمی دارند. این موچین به هیچ عنوان موها را نمی کشد و از طول قطع نمی کند. بلکه آن ها را از ریشه بیرون می آورد. همچنین از دیگر مزیت های این موچین داشتن دو سرعت کم و زیاد است که می توانید از سرعت کم برای برداشتن موهای قسمت های حساس تر بدن تان مانند زیربغل و از سرعت تند آن برای برداشتن موهای قسمت های ضخیم تر مانند پا استفاده کنید.

اپیلاتور فیلیپس HP6307

این موچین به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در دست جا می شود و به عبارتی خوش دست است. اصلا سنگین نبوده و به هیچ عنوان دست تان را خسته نمی کند. فقط کافی است آن را روشن کرده و در جهت رشد موهای تان موچین را روی پوست حرکت دهید. دقت کنید که نباید این دستگاه را به صورت دایره ای یا خلاف چهت رشد موها حرکت دهید.

اپیلاتور فیلیپس HP6307

بعد از استفاده می توانید سری دستگاه را کاملا جدا کرده و با برسی که در بسته آن وجود دارد تمام موهای سری را تمیز کنید. همچنین می توانید سری را کاملا با آب و شوینده بشویید و مطمئن شوید که هیچ مویی روی آن نمانده است. بعد از خشک شدن به راحتی سری را روی دستگاه جا بیندازید.