تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر

قیمت : 28000 تومان

buy
tem-tebpars

خرید تاپ رکابی هات شیپر ، لاغری و فرم دهی بهتر ، این محصول بالا تنه چاق تناسب اندام تان را از بین برده و دیگر به شما اجاره نمی دهد لباس های مورد علاقه تان را با خیال راحت بپوشید چرا که با ایجاد کیست و ظاهر زشت تمام زیبایی لباس را از بین می برد. چاقی در قسمت شکم از جمله آزاردهنده ترین چاقی هایی است که به راحتی نیز نمی توانید از شر آن خلاص شوید. همچنین چاقی نواحی سینه و اطراف آن سایز شما را تغییر داده و باعث افتادگی و ظاهر زشت در قسمت سینه شما می شود. چاقی کمر نیز نمود اندام شما را از پشت سر زشت می کند. اگر دچار این مشکلات هستید فروشگاه اینترنتی طب پارس امروز برای تان یک پیشنهاد ویژه دارد. تاپ بلند رکابی هات شیپر را بخرید.

تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر

این تاپ که از جنس نئوتکس ساخته شده است می تواند دمای بدن تان را در نواحی گفته شده بالا برده و سبب چربی سوزی سریع تر و بهتر شود. نئوتکس سبب تعریق بیشتر در یان نواحی شده و لاغری موضعی ر برای تان آسان تر می کند. با پوشیدن تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر می توانید به راحتی و خیلی سریع تر به لاغری دست یابید. این تاپ برای پوشیدن در باشگاه و استفاده هنگام فعالیت های ورزشی ایده آل بوده و باعث می شود تاثیرگذاری تمرینات ورزشی برای تان چند برابر شود. همچنین می توانید این پات را در منزل یا بیرون منزل استفاده کنید تا تعریق مداوم شما سبب لاغری سریع ترتان شود.

تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر

تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر در پوشش بیرونی خود به گونه ای طراحی شده که اثری از تعریق شما یا بوی عرق تان باقی نذاشته و اجازه این را می دهد که بعد از ورزش و عرق کردن، باز هم بتوانید این تاپ را بپوشید. همچنین ظاهر و طراحی این تاپ به گونه این است که نظر هر کسی را جلب کرده و شیک و جوان پسند می باشد. این تاپ در در ۴ سایز L , XL , XXL  , ۳XL موجود بوده و قابل ارائه می باشد.

تاپ بلند رکابی لاغری هات شیپر