تاپ لاغری هات شیپر

قیمت : 15000 تومان

buy
tem-tebpars

خرید اینترنتی تاپ لاغری هات شیپر، لاغر شدن و وزن کم کردن یکی از دغدغه هایی است که خیلی ها درگیر آن هستند. افراد زیادی هستند که دوست دارند با داشتن اندام لاغر و زیبا بتوانند هر لباسی که دوست دارند بپوشند و از اندام خود لذت ببرند. از طرفی لاغری و داشتن اندام نرمال اعتماد به نفس بیشتری به آن ها خواهد داد. به همین دلیل است که راهکارهای متنوعی برای لاغری و وزن کم کردن وجود دارد. از جمله این راهکارها جدیدترین محصولات شرکت Hot Shapers یعنی تاپ لاغری هات شیپر می باشد. می توانید هنگام ورزش درر باشگاه یا خانه یا حتی زمان پیاده روی های تان با پوشیدن این تاپ ها نتیجه بهتر و سریع تری از ورزش کردن تان بگیرید.

تاپ لاغری هات شیپر

این تاپ ها از جنس Neotex TM می باشد. این الیاف طبیعی بدون اینکه ضرری برای بدن تان داشته باشند می توانند چربی سوزی و تعرق را در شما افزایش داده و سبب لاغری موضعی در زمان کوتاه تری شوند. تاپ لاغری هات شیپز نواحی سینه، دور سینه و پشت را پوشش داده و سبب لاغری سریع تر این نواحی می شود. بنابراین اگر فکر می کنید که به علت چاقی سایزتان افزایش یافته و دچار چاقی در این نواحی شده اید و می خواهید هر چه سریع تر از شر آن راحت شوید استفاده از گن های سینه هات شیپر یک ایده مناسب و عالی برای شماست.

تاپ لاغری هات شیپر

تاپ لاغری هات شیپر در سایزهای L , XL , XXL  , ۳XL موجود بوده و به نسبت سایزبندی خودتان می توانید سفارش دهید. همچنین دوخت این گن ها به گونه ای است که بافت زیرین این تاپ چربی سوزی و تعریق را در این ناحیه افزایش داده و رویه بیرونی آن با جذب رطوبت از بوی عرق و مشکلات بعد از تعریق جلوگیری می کند.

تاپ لاغری هات شیپر