دستگاه فیتنس اورانوس

قیمت : 55000 تومان

buy
دستگاه فیتنس اورانوس

دستگاه اورانوس ، چربی های شکم همیشه ناخوشایند است و جلوه زشتی دارند. همه دوست دارند شکم تخت و صاف داشته باشند. اگر عضلات شکم شان مشخص شود که چه بهتر. اما داشتن شکم تخت اصلا کار آسانی نیست و ملزم به رعایت موارد متعددی است. شما باید به رژیم غذایی تان توجه داشته باشید و مراقب باشید که با خوراکی های مضر ذخیره چربی را در شکم تان بیشتر نکنید. همچنین باید باورزش های مناسب چربی های شکم تان را آب کنید. در کنار ورزش های چربی سوزی، تمرینات عضله سازی هم هستند که کمک می کنند عضلات شکم تان را تقویت کرده و آن ها را شکل بدهید.

در این پست از طب پارس قصد داریم یک وسیله ورزشی به شما معرفی کنیم که در عضله سازی به شما کمک می کند و آن را برای تان آسان تر می کند. همچنین در این پست به شما یک برنامه کلی می دهیم تا در یک مدت ۶ هفته ای بتوانید به یک شکم تخت و احتمالا عضله ای دست یابید. عضله سازی شکم به حدی که شکم شش تکه داشته باشید مستلزم حدودا ۶ ماه تمرینات عضله سازی است اما قسمت ابتدایی و مهم داشتن شکم شش تکه آب کردن چربی های این ناحیه است. می توانید استارت عضله سازی را در همین زمان چربی سوزی بزنید و تمرینات عضله سازی هم انجام دهید.

دستگاه فیتنس اورانوس

در این مدت ۶ هفته ای باید سه شرط را رعایت کنید.

شرط اول: برنامه غذایی

در این ۶ هفته باید از مصرف هر گونه سرخ کردنی و موادی که قند مصنوعی دارند مانند آب نبات و شکلات پرهیز کنید. به علاوه تا جایی که می توانید مصرف مواد نشاسته ای را کاهش دهید. وقتی گرسنه شدید باید تا جایی که می توانید میوه و سبزیجات بخورید.

شرط دوم: ورزش های هوازی

ورزش های هوازی بهترین تمرینات برای چربی سوزی هستند. کافی است در مدت این ۶ هفته حداقل هفته ای ۵ روز به مدت یک ساعت تمرینات هوازی انجام دهید. حتی اگر شروع این تمرینات برای تان سخت است می توانید از تایم کم مثل یک ربع در روز شروع کرده و هر روز و یا هر دو روز یک بار ۵ تا ۱۰ دقیقه به آن اضافه کنید. تمام ورزش های هوازی برای چربی سوزی ایده آل هستند اما بهترین آن ها پیاده روی خیلی تند، دویدن آرام، تردمیل و دوچرخه ثابت است. همچنین دستگاه فیتنس اورانوس هم برای چربی سوزی در ناحیه شکم، کمر، پهلوها و ران ها هب مشا کمک می کند

دستگاه فیتنس اورانوس

شرط سوم: تمرینات عضله سازی شکم

بعد از چربی سوزی نکته ای که می توانید به آن بپردازید، تقویت کردن عضلات شکم است. با فرم دادن به عضلات شکم و قوی کردن آن ها و انجام تمرینات مرتب دیگر از شکم بزرگ و بد شکل نیست. البته به شرط تمرینات منظم. تنها کافی است در کنار تمرینات چربی سوزی هفته ای ۴ نوبت و هر بار ۱۵ دقیقه ورزش کنید.

از دستگاه فیتنس اورانوس می توانید برای آب کردن چربی های شکم، کمر، پهلو و ساق پا استفاه کنید. به همراه این دستگاه یک سی دی آموزشی، هم داخل جعبه قرار دارد. از این دستگاه می توانید در باشگاه، منزل و محل کار تان استفاده کنید.

دستگاه فیتنس اورانوس