شكم بند هات بلت پاور

قیمت : 20000 تومان

buy
tem-tebpars

خرید اینترنتی شکم بند هات بلت پاور در طب پارس ؛ در صورتی که دچار چاقی در ناحیه شکم هستید و دوست دارید از شر آن خلاص شوید استفاده از شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این شکم بند نه تنها به کوچک شدن شکم و کم کردن سایزتان کمک می کند، که دقیقا بعد از پوشیدن گن سایزتان کوچکتر شده و کمرتان باریک تر به نظر برسد. شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور از دو ویژگی قابل توجه برای یک گن برخوردار است که استفاده از آن را برای تان موثرتر می کند. این شکم بند علاوه بر متریال خاصی که در ساخت آن استفاده شده است، یعنی همان نئوتکس سبب تعریق بیشتر شما شده و چربی سوزی در کمر و پهلوها و شکم تان سریع تر رخ می دهد.

شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور

همچنین در شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور از تکنولوژی دابل کمپرس یا همان فشار دوگانه استفاده شده است که به شکم شما فشار آورده و باعث آب شدن چربی ها در مدت زمان کوتاه تر می شود. در این گن از فنرهای طبی داخلی استفاده شده است تا دوام و عملکرد آن بیشتر شده و گن بتواند فرم ساعت شنی را به اندام شما بدهد. این گن هم لاغر کنده بوده و حجم بدن تان را کاهش می دهد. می توانید آن را بدون هیچ گونه مزاحمت یا جلب توجهی زیر لباس های تان بپوشید و یا در باشگاه و حین تمرینات ورزشی استفاده کنید.

شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور

این گن در سایزبندی متنوع موجود بوده و می توانید متناسب با سایز خودتان آن را تهیه کنید. با پوشیدن این گن در عرض چند ثانیه سایزتان چند شماره کاهش خواهد یافت و با استفاده از آن می توانید لباس های دلخواه تان را بدون مزاحمت چربی های اضافه موجود در  شکم  و پهلو ها استفاده کنید.

شكم بند لاغری هات شیپرهات بلت پاور