شلوار لاغری هات شیپر

قیمت : 35000 تومان

buy
tem-tebpars

خرید اینترنتی شلوار لاغری هات شیپر ، داشتن پاهای لاغر و کشیده آرزوی هر کسی است که دوست دارد اندامی ایده آل و زیبا داشته باشد. پاهای چاق و مملو از چربی تنها اندام شما را زشت کرده و سبب می شود لباس هایی که می پوشید جلوه خوبی نداشته باشد. به علاوه هر چه بالاتنه زیبایی داشته باشید. اگر در قسمت پاها و شکم و پهلوها چاق باشید باز هم یک جای کار می لنگد. در همین زمنیه قصد داریم محصول استثنایی فروشگاه اینترنتی طب پارس را به شما معرفی کنیم. شلوار لاغری هات شیپر را بخرید.

شلوار لاغری هات شیپر

این شلوار که با الیاف نتوتکس ساخته شده است می تواند با افزایش دمای بدن تان سبب تعریق بیشتر و در نتیجه لاغری و چربی سوزی بیشتر و سریع تر شود. با پوشیدن این شلوار هنگام فعالیت های ورزشی یا حتی در حین فعالیت های روزانه یا بیرون از منزل می توانید به لاغر شدن سریع تر پاهای خود کمک کنید. این محصول کارایی بالایی داشته و می تواند هب سرعت چربی موجود در پاهای شما را از بین ببرد. همچنین با تاثیر مستقیم روی نواحی شکم و ران ها اندام ایده آل و متناسبی نیز در این بخش ها برای تان به ارمغان می آورد. با این شلوار انجام تمرینات ورزشی هم برای تان کاملا آسان بودده و از تنگی یا اندازه نامتناسب آن اذیت نمی شوید. این شلوار در سایزهای M , L , XL, 1XL, 2XL, 3XL موجود می باشد.

شلوار لاغری هات شیپر

جنس شلوار لاغری هات شیپر از Neotex TM بوده و با افزایش دمای بدن سبب تعریق بیشتر می شود. پوشش بیرونی آن نیز به گونه ای طراحی شده که عرق و رطوبت را جذب کرده و اجازه نمی دهد تعریق زیاد شما روی لباس نمود داشته باشد. ظاهر و طراحی و دوخت این شلوار نیز کاملا برازنده و شیک و زیبا می باشد و برای استفاده در هر مکانی اعم از باشگاه، بیرون از خانه یا داخل خانه مناسب است.

شلوار لاغری هات شیپر