طب سوزنی دیجیتال

قیمت : 49,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

طب سوزنی از جمله مواردی است که در این سال ها به علت دوری جستن از داروهای شیمیایی و عوارض بسیار پایینی که دارد، محبوبیت زیادی بین مردم کسب کرده است. شما می توانید با یک جلسه طب سوزنی مشکلات جسمی متعددی را حل کرده و خود را درمان کنید بدون اینکه مجبور باشید با مصرف داروهای شیمیایی نگران عوارض بعدی آن ها باشید. اما از آن جایی که این طب هنوز در کشور ما جایگاه خود را پیدا نکرده است دیده می شوند که تعداد کم مطب های این طب پاسخگوی تعداد زیاد مراجعه کنندگان نیستند و یا شما باید هزینه های زیادی صرف کنید تا بتوانید این درمان ها را دریافت کنید.

طب سوزنی دیجیتال

به همین دلیل است که ما به شما دستگاه طب سوزنی دیجیتال را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه می تواند در خانه و بدون نیاز به مراجعه به مطب و منتظر ماندن و صرف وقت و هزینه خواسته شما را برآورده کند. این دستگاه نوعی دستگاه دیجیتال خانگی است که با طرز استفاده ساده ای که دارد می تواند نظرتان را به خود جلب کند.

طب سوزنی دیجیتال

این دستگاه می تواند برای مواردی مثل ماساژور، طب سوزنی، کاهش وزن، تراپی و غیره کاربرد داشته باشد. همچنین می توانید در هر نقطه ای که خواستید از آن استفاده کنید بدون آنکه محدودیتی داشته باشید. مواردی که می شود با این دستگاه آن ها را دمان کرد خستگی، درد در نقاط مختلف مانند سر، کمر، ماهیچه ها و غیره و همچنین به دست آوردن آرامش است.

طب سوزنی دیجیتال

حتی این دستگاه برای کاهش وزن هم می تواند کاربرد داشته باشد. شما می توانید دردهای عصبی را با آن تسکین دهید و نقاط حساس بدن تان را ماساژ دهید. این دستگاه با باتری و برق کار می کند و برای استفاده از آن تنها کافی است الکترودهای آن را در نقاط مختلف بدن تان قرار داده و از آن بهره ببرید.