گن دست Amazing Arms

قیمت : 26,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

ممکن است برای تان پیش آمده باشد که بخواهید لباس هایی با آستین های باز را با آستین بپوشید. شاید بخواهید لباس های تان کمی پوشیده تر باشند و یا شاید بخواهید لباس های باز را در یک فضای باز و هوای خنک استفاده کنید که در این صورت باز بودن آستین های این لباس ها برای تان مشکلاتی ایجاد می کند. در همین زمینه ما به شما گن دست Amazing Arms را پیشنهاد می کنیم.

گن دست Amazing Arms

این گن دست در دو رنگ سفید و مشکی به شما عرضه می شود تا آن ها را با لباس های مختلف ست کرده و بپوشید. از طرفی پکی که دریافت می کنید هر دو این گن های سفید و مشکی را دارد. یکی از قابلیت های این گن ها سایزبندی بودن آن است که به شما این اجازه را می دهد نسبت به اندام خودتان هر کدام که مناسب تر است را استفاده کنید. این گن ها در دو سایز در دو سایز به شما ارائه می شود.

گن دست Amazing Arms

این گن دست حالت جمع کنندگی دارد و می تواند افتادگی و اضافه وزن دست های شما را پوشش داده و به آن ها فرم بهتری بدهد. این گن ها پوشاننده سلولیت و ترک هم بوده و می توانند به خوبی دست های شما را به صورت بهتری نمایش دهند.

گن دست Amazing Arms

می توانید به راحتی از این گن ها استفاده کنید و آن ها را زیر لباس هایی که آستین ندارند و یا آن هایی که یقه بازی دارند بپوشید تا جاهای خالی لباس را پر کرده و به یک لباس بسته و پوشیده تبدیل شوند. این گن از فایبر ساخته شده و از چهار طرف می تواند کش بیاید.