دستگاه بخور Beauty Basic

قیمت : 39,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

پوست یکی از مهم ترین بخش های بدن و به خصوص صورت است که سلامت و ظاهر مناسب آن می تواند روی زیبایی و سلامت شما اثر مثبت بگذارد. بخور دادن می تواند منافذ پوست تان را باز کرده و سبب شود تا تنفس پوستی در صورت شما بهتر انجام بگیرد و در نتیجه پوست سالم تر و زیباتری داشته باشید. بخور علاوه بر تنفس پوستی، جریان خون در پوست را نیز بهبود داده و مشکلات پوستی از قبیل جوش و لک ها را از بین می برد.

 دستگاه بخور Beauty Basic
بخور دادن رطوبت پوست شما را تامین کرده و از خشکی پوست تان به خوصوص در فصل های سرد سال پیشگیری می کند. با بخور دادن می توانید پوست جوان و شادابی داشته باشید که حتی آرایش و میکاپ را هم بهتر به خود می پذیرد.

 دستگاه بخور Beauty Basic
با خرید دستگاه بخور Beauty Basic دیگر لازم نیست برای بخور دادن صورت تان به دردسر بیفتید. تنها با متصل کردن دستگاه به یک منبع برق و پر کردن مخزن آن با آب به راحتی می توانید پوست تان را بخور داده و از مزایای آن بهره مند شوید. استفاده از دستگاه بخور و بخور دادن پوست می تواند از بیماری هایی از قبیل سینوزیت ، سرماخوردگی ، آنفلوآنزا ، زکام و …موثر باشد. بنابر این تنها کافی است که در هفته ۲۰ دقیقه را به بخور دادن پوست تان بگذرنید و پس از آن از مزایای سلامتی و زیبایی آن بهره مند شوید.

 دستگاه بخور Beauty Basic