ماسک زغال Clean Face

قیمت : 28000 تومان

buy
tem-tebpars

tebpas-lgخرید اینترنتی بلک ماسک Clean Face ، ماسک زغال فوق العاده برای لایه برداری از سلول های مرده ی پوست شما ، هوایی که در اطراف شماست و یا مواد غذایی که می خورید و یا لوازم آرایشی که استفاده می کنید می توانند برای پوست شما مضر می باشند. این موارد به هر نوعی می توانند آلاینده هایی برای پوست شما داشته باشند که با پر کردن منافذ پوست و ایجاد مانعی برای تنفسی پوستی سبب می شوند که پوست شما شادابی و سلامت لازم را نداشته باشد و حتی ظاهر خوبی هم برای خود نداشته باشد. به این ترتیب گاهی بهتر است راهی وجود دارشته باشد تا این آلاینده ها و مواد اضافی را از پوست خود کنار زده و منافظ پوست تان را باز کنید.

یکی از بهترین و جدید ترین راه هایی که برای پاکسازی پوست و باز کردن منافذ پوست پیشنهاد می شود استفاده از ماسک سیاه برند Clean Face است. این ماسک که مدت زیادی هم نیست به بازار آماده است توانسته است در کوتاه ترین زمان محبوبیت زیادی در بین افراد مختلف کسب کرده و تعداد زیادی نیز از آن استفاده کرده و رضایت و علاقه خود را ابراز نموده اند.

ماسک زغال Clean Face

ماسک زغال Clean Face یک ماسک خاص ساخته شده از نوعی زغال با خاصیت سم زدایی و پاک کنندگی است که می تواند به خوبی هر سطحی را تمیز و عاری از آلودگی کند. این ماسک روی پوست شما اسپری می شود و بعد از مدت کوتاهی منسجم و سفت می شود تا بتواند با یک حرکت از روی پوست بلند شود.

ویژگی های بلک ماسک Clean Face :

  • لایه برداری قدرتمند از پوست با استفاده از ترکیبات کربنی
  • بدون هیچ گونه عوارض برای پوست صورت و دارای ترکیب دوست با پوست
  • دارای حجم ۱۲۵ میلی لیتر ماسک سیاه
  • از بین بردن جوش ، آکنه، لکه و سلول های مرده ی پوستی
  • شفاف کردن و جوان سازی پوست صورت

 

بلک ماسک می تواند آلودگی ها و سموم پوست را از بین ببرد و حتی چربی های اضافی پوست را حذف کند تا دیگری خبری از تجمع سلول های مرده یا جوش ها و آکنه ها آزار دهنده روی پوست تان نباشد. این ماسک خاصین نرم کنندگی خوبی دارد و بعد از استفاده پوست شما را نرم و لطیف می کند.

ماسک زغال Clean Face

زمانی که پوست شما دچار سلولیت شده و تجمعی از سلول های مرده روی آن جمع شده است می توانید با استفاده از این ماسک پوست تان را لایه برداری کرده و از شر تمامی این مواد خلاص شوید. به علاوه از آنجایی که این ماسک لایه بردار خوبی است با حف سلول های مرده سبب روشن تر شدن و سفید شدن پوست می شود. حجم این اسپری ۱۲۵ میلی لیتر بوده و حتی می توانید از آن برای قسمت های دیگری از بدن تان نیز استفاده کنید.

بلک ماسک

برای سفارش این بلک ماسک Black Mask فقط کافی است تا روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید تا این محصول درب منزل شما ارسال شود.

تجربه ی استفاده از بلک ماسک کاملا متفاوت با سایر شیوه های لایه برداری خواهد بود.