ماساژور پروانه ای

قیمت : 17,500 تومان

buy
tem-tebpars

ماساژ می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست و همچنین ماهیچه های بدن موثر باشد. علاوه بر آن ماساژ مداوم و اصولی در تقویت ظاهر ماهیچه ها موثر است.

ماساژور پروانه ای

در همین زمینه ما به شما دستگاه ماساژور پروانه ای را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه ۶ برنامه مختلف ماساژ دارد که به نسبت مناطق مختلف بدن و هدف شما از ماساژ می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این دستگاه بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده و به همین علت گستردگی استفاده و کاربرد بیشتری دارد چرا که می توانید آن را با خود هر جا برده و استفاده کنید.

ماساژور پروانه ای

از این ماساژور برای فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی استفاده می کنند. به عبارتی شما با ماساژ می توانید عضلات تحلیل رفته خود را به حالت ایده آل سابق برگردانید. این ماساژور به نوعی شبیه ساز ورزش است و تاثیرات ورزش مانند خستگی بعد از ورزش، تعریق و احساس شادابی بعد از ورزش را برای شما به همراه دارد.

ماساژور پروانه ای

از این ماساژور پروانه ای می توانید در هر منطقه ای از بدن که خواستید استفاده کنید. لازم به ذکر است که یکی از موارد استفاده این دستگاه برای بالا بردن سینه شل شده و افتاده در خانم ها است تا اندام سفت و خوش فرم تری داشته باشند.

ماساژور پروانه ای