پکیج آنتی هموروئید کاستلینا

قیمت : تومان

buy
هموروئید

طب پارسشاید یکی از آزاردهنده ترین بیماری های رایج باشد ، نام این بیماری هموروئید است ، بیماری که باعث دردناک شدن و در موارد حاد غیرممکن شدن عمل دفع می شود ، هموروئید و فیشر دو بیماری نزدیک به هم هستند و دارای راه حل های درمانی یکسان هستند ، در اصطلاح عامیانه به این بیماری بواسیر و شقاق هم می گویند.

کاربر گرامی ، این محصول در حال حاضر موجود نمی باشد ، لطفا درخواست ننمایید


خرید اینترنتی و دریافت درب منزل (موجود نیست)

قیمت : ۴۱,۰۰۰ تومان


پکیج آنتی هموروئید کاستلینا

طب پارس پکیج آنتی هموروئید را برای درمان قطعی این بیماری عرضه کرده که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد و تاثیر فوق العاده ای در از بین بردن غدد خونی کوچک و باکتری ها در ناحیه مقعد دارد که منجر به رفع هموروئید خواهد شد.

پکیج آنتی هموروئید کاستلینا
از مهم ترین علل پیدایش هموروئید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • چاقی و خوردن غذا بیش از وزن نرمال بدن
 • کم مصرف کردن آب و سبزیجات و خشک بودن غذاهای مصرفی
 • سیگار کشیدن
 • تمامی مواردی که منجر به یبوست می شود
 • یکجا نشینی و نشستن مداوم نشیمنگاه روی صندلی سفت (صندلی چوبی و فلزی بدون روکش نرم)
 • عدم رعایت بهداشت هنگام دفع و خوب نشستن مخرج
 • زور زدن زیاد هنگام دفع

پکیج آنتی هموروئید کاستلینا

و بسیاری از عوامل دیگر که وقوع و یا تشدید این بیماری را بر عهده خواهد داشت ، کسانی که به این بیماری دچار هستند به سختی عمل دفع را انجام می دهند و یا دفع آنها همراه با خونریزی و سوزش و درد همراه است ، در حالتی که هموروئید به صورت شقاق (فیشر) هست در ناحیه مقعد جوش های روپوستی و خون آلود تشکیل می شود که با عبور مدفوع سفت از آن ناحیه باعث تراشیدن و ترکیدگی آن شده و خونریزی و درد را به همراه دارد ، بنابراین برای رفع این مسئله باید ۲ کار را همزمان انجام داد:

 

 1. از بین بردن جوش ها برای کاهش درد هنگام دفع
 2. استفاده از موارد غذایی مسهل که از سفتی مدفوع جلوگیری کند

در حالت دیگر که هموروئید بواسیر به وجود می آید غده بیرونی در ناحیه مقعد شکل می گیرد که برای آن مسئله هم باید ۲ راهکار بالا را در نظر گرفت.

پکیج آنتی هموروئید کاستلینا
نکته ای که باید توجه داشته باشید ، روحیه تان را از دست ندهید و فقط آه و ناله سر ندهید این بیماری به راحتی تحت کنترل در می آید و از بین می رود ، کافیست …….هفته با استراتژی مناسب به مقابله با این بیماری بپردازید! با اسپری آنتی هموروئید و استعمال روزانه آن روز به روز از درد و خونریزی در ناحیه مربوطه کاسته شده و غدد چرکین و خون آلود بواسیر و زخم آلود فیشر از بین می روند و همچنین با رعایت دستور العمل غذایی نصفه ی دیگر پازل برای درمان بیماری انجام می شود.

مجوز پکیج آنتی هموروئید کاستلینا را در تصویر زیر مشاهده می نمایید

پکیج آنتی هموروئید کاستلینا
چرا استفاده از پکیجآنتی هموروئید را پیشنهاد می کنیم؟
این اسپری از مواد گیاهی ساخته شده و کاملا امتحان خود را در رابطه با این بیماری پس داده است و با داشتن قابلیت آنتی باکتریال قوی هرچه زودتر باعث بهبود بیماری خواهد شد ، همچنین قابلیت اسپری شدن سهولت استفاده از اسانس آنتی هموروئید را در پی خواهد داشت.

 

دلایلی که باید کاستلینا را انتخاب کرد : 

۱-ترکیبات میرتول در مجموع دارای اثرات منقبض کننده ، ضدالتهاب ، ضد عفونت و برطرف کردن درد است که به تنهایی با مجموعه داروهای مورد مصرف در هموروئید برابری می کند.

۲ – سهولت و کاهش دفعات مصرف دارو و رضایت بیمار

۳- هرچند ادعایی بر بی ضرر بودن فرمولهای با منشا گیاهی در مقایسه با داروهای سنتتیک به شیوه عوام نداریم. و اینکه اعتماد و پذیرش فرمولهای با منشا گیاهی در افکار عمومی قابل احترام و در رونق بازار این داروها موثر است لیکن قابل استناد نیست اما با توجه به سوابق درخشان کاربرد درمانی مورد سبز در پیشینه طب سنتی ملل متمدن و اینکه در منابع قابل دسترس و همچنین آزمایشات عارضه ناخواسته ای گزارش نشده است می توان با اطمینان خاطر قابل قبولی کاربرد انسانی این فرآورده را پذیرفت.

۴- آنالیز یافته های بالینی نشان می دهد که فرمول کاستلینا در مقایسه با پماد شیمیایی که شاهد مثبت تحقیقات کاستلینا بوده است تاثیر درمانی بمراتب بهتری اعمال کرده است .

 

این پکیج شامل :

محلول موضعي برای هموروئید (بواسیر)خارجی ترمیم ورید های لانه کبوتری (۶۰ml) و محلول موضعي داخلی خشک کننده آبسه هموروئید(بواسیر)(۶۰ml) و روغن موضعي ضد اسپاسم ویبوست (۶۰ml) و سرنگ و سي عدد سرسرنگ

 

ترکیبات پکیج آنتی هموروئید (بواسیر)کاستلینا

با داشتن و یتامین B1,B2,B3,B6 و مواد کانی وآلی فراوانی که از طریق پالایش گیاه مرسین وهمچنین مواد تشکیل دهنده آن عبارتند از نیل استات – نیتول – هیدرات کربن کلسیم – رایبر- فلدوین – نیاسین – فسفر – آهن که مواد فوق نیز از پالایش گیاهان بدست آمده است ودرنتیجه باعث سرعت بخشیدن به رفع درد ، سوزش ، خارش نموده و با بهبود کامل خونریزی در۷۲ ساعت و درمان قطعی در ۱۰روز،بیمار سلامتی خود را باز می یابد واین ترکیبات در جهان مشابه ندارد.

عواقب درمان نکردن بیماری همورئید(بواسیر):چون منطقه مورد نظر آلوده میباشد ودرهرعمل دفع ۱۷میلیون میکروب و باکتری ازبدن شما خارج می شود و این بیماری هموروئید(بواسیر)میتواند پیش درآمدی باشد بربیماری های همچون آندوکاردیت تپش قلب)،سردرد،سرگیجه واین ها علائم چیست؟ .

این ها علائم انواع سکته مغزی وقلبی میباشند پس بهتر نیست هر چه زودتر نسبت به درمان بیماری خود اقدام نمائید.

کاستلینا در ۷۲ ساعت تاثیرات فوق العاده ای بر روی بیماری شما خواهد داشت و درد و سوزش را برطرف کرده و عفونت را خشک می کند.

 


خرید اینترنتی و دریافت درب منزل

قیمت : ۴۱,۰۰۰ تومان


13 thoughts on “پکیج آنتی هموروئید کاستلینا”

 1. سلام من امیدوارم هرچی زودتر بدستم برسه اثرشو ببینم انشاالاه که همه از این پکیج استفاده کنند و خوب بشن

 2. با سلام .امروز این دارو به دستم رسید و برای اولین بار استفاده احساس سکون درد دارم میتونم بگم که احساس راحتی کردم .امیدوارم نتیجه خوب باشه

 3. بیرون زدگی را کاملا برطرف میکنه؟؟؟درد و سوزش موقع اجابت مزاج را چی ؟کسی استفاده کرده نتیجه شو بگه؟ چندروزطول میکشه؟؟؟؟؟

Comments are closed.