كرم‌خاويار + هدیه

قیمت : 117,000 تومان تومان

buy
caviar

اگر خواهان جوانی و سلامت پوست خود هستید محصول امروز طب پارس می تواند برای تان مفید باشد. کرم خاویار OIL-FREE جوانی و سلامت پوست تان را تضمین کرده و خیال تان را از بابت این موضوع راحت کند. کرم خاویار دارای مواد طبیعی و مغذی گرفته شده از تخم ماهی خاویار است که به علت مقادیر بالای پروتئین ایکتولین در خود این قابلیت را دارد که خاصیت ضد پیری و ضد چروک را به پوست شما عرضه کند. همچنین آلبومین موجود در این کرم سلامت پوست را بیش از پیش تضمین می کند.

کرم خاویار
کرم خاویار

این کرم می تواند آثار اعجازگری روی پوست شما داشته و جوانی و پوست ارتجاعی تر را به شما هدیه بدهد. به علاوه این کرم می تواند خطوط کوچکی که در اثر حوادث یا مرور زمان روی پوست تان ایجاد شده است را پر کرده و آن ها را محو کند. همچنین چروک ها با استفاده از این کرم از پوست شما خداحافظی خواهند کرد. این کرم با رفع شل شدگی و افتادگی پوست چهره جوان و شاداب شما را به نمایش گذاشته و زیبایی را به شما هدیه می دهد.

کرم خاویار
ویتامین رسانی با مصرف این کرم بهتر از قبل در پوست شما انجام می گیرد و همچنین با مصرف دائمی این کرم در طول روز می توانید مرطوب کنندگی و آبرسانی منظم را برای پوست تان انجام داده و آن را از خشک شدن و شکنندگی و در نتیجه چروک شدن پوست محافظت کند.

کرم خاویار

به علاوه این کرم با افزایش جریان خون مویرگی می تواند ظاهر زیباتر و شاداب تری به پوست داده و غذارسانی در آن را بهتر و سریع تر انجام دهد. با خرید این پکیج یک خمیر دندان ذغالی نیز به عنوان اشانتیون به شما ارائه می گردد.

کرم خاویار

طریقه استفاده کرم خاویار:

ابتدا توصیه می شود که صورت خود را با یک محصول الکلی یا قلیایی مانند صابون تمیز کرده و سپس آن را با یک لایه از کرم خاویار بپوشانید. بعد از آن کافی است که کمی پوست خود را با حرکات دورانی انگشتان دست ماساژ دهید تا کرم بهتر جذب پوست تان شود. بهتر است این کرم را ۲ نوبت در روز استفاده کنید که بهترین زمان ها صبح و شب است.