گیره رفع خروپف

قیمت : 7,500 تومان تومان

buy
tem-tebpars

اگر شب ها خر و پف می کنید و نمی توانید راحت بخوابید و گاهی از صدای خود بیدار می شوید یا صبح حس می کنید که هنوز خستگی تان در نرفته است یا اگر دیگران از صدای خر و پف شما عاصی شده اند ما برای تان یک پیشنهاد داریم. از گیره رفع خروپف استفاده کنید. این گیره کمک می کند تا کمتر خروپف کرده و از شر این اصوات ناهنجار راحت شوید.

گیره رفع خروپف

خروپف می تواند نشانه یک بیماری باشد و یا یک عامل ارثی ناگزیر در شما باشد که مجبور هستید همیشه با آن کنار آمده و تحملش کنید. اما این عارضه علاوه بر اینکه کیفیت خواب شما را متنزل می کند سبب بد خوابی اطرافیان تان هم می شود و آن ها را آزار می دهد. به همین علت است که ما به شما استفاده از گیره رفع خروپف را پیشنهاد می کنیم.

گیره رفع خروپف

این گیره ضد حساسیت بوده و از مواد کاملا بهداشتی و مطمئن ساخته شده است. با استفاده از آن نه تنها مشکلا خروپف تان حل می شود بلکه احساس راحتی کرده و هیچگاه حس نمی کنید که جسم خارجی در بینی شماست. این گیره ساخت آمریکا بوده و دارای قابلیت مغناطیسی است. درواقع وجه تمایز این گیره با نمونه های بدل آن نیز همین بخش مغناطیسی است. گیره رفع خروپف از جنس سیلیکون بوده و دارای بارکد اختصاصی می باشد. به کمک این گیره خوابی راحت و آرام را تجربه کنید.

گیره رفع خروپف