خمير دندان زغالي بنسر

قیمت : 165,00 تومان تومان

buy
tem-tebpars

مسواک زدن و تمیز نگه داشتن دندان ها علاوه بر اینکه می تواند سلامت دهان و دندان شما را تضمین کرده و از خراب شدن آن ها جلوگیری کند می تواند بر زیبایی و لبخند سفید و جذاب شما هم تاثیر مثبتی بگذارد. به همین علت است که یک خمیر دندان مناسب پیشنهاد خوبی برای تان است تا بیشترین تاثیر را از مسواک زدن بگیرید.

خمير دندان زغالي بنسر

خمیر دندان زغالی بنسر می تواند علاوه بر تمیز کردن دندان ها بر سفید کردن آن ها هم تاثیر خوبی داشته باشد. این خمیر دندان با فرمول ضد باکتری که دارد می تواند باکتری ها را تا ۹۰ درصد کاهش داده و به علت کربن اکتیوی که دارد موجب سفید تر شدن دندان های تان شود. به این ترتیب شما با استفاده از یک خمیر دندان طبیعی می توانید دندان های سفید و بدون جرم داشته باشید.

خمير دندان زغالي بنسر خمير دندان زغالي بنسر

این خمیر دندان ساخت ایران بوده و از تولیدات داخل است. یکی دیگر از ویژگی های این خمیر دندان این است که می تواند بوی بد دهان را نیز در کمترین زمان رفع کرده و ترتیبی دهد تا دیگر شاهد بوی بد دهان تان نباشید. با این خمیر دندان لکه ها و سموم داخلی دهان تان را از بین برده و آن ها را کاملا تمیز و عاری از باکتری کنید.

خمير دندان زغالي بنسر

طرییقه استفاده خمير دندان زغالي بنسر:

تنها کافی است مانند دیگر خمیر دندان ها آن را روی مسواک ریخته و روی دندان های تان بزنید. نگران رنگ سیاه آن و یا ماندن لکه های آن روی دندان تان نباشید.تنها با یک بار شستن دندان های تان سفید و براق خواهد شد.