شکم بند ساعت شنی

قیمت : 45,000 تومان

buy
tem-tebpars

tebpas-lgگن ساعت شنی هم اکنون در طب پارس ، چاقی معظل افراد زیادی است که می تواند روی اعتماد به نفس فرد هم تاثیر منفی گذاشته و باعث شود که نتوانید هر لباسی که دوست دارید، بپوشید. چاقی در ناحیه ی شکم و پهلو نیز از جمله رایج ترین چاقی هایی است که دیده می شود و معمولا عده بیشتری با آن درگیر هستند. به همین علت است که هر کس حداقل یک بار در زندگی خود به فکرخریدن یک گن خوب برای این مواقع می افتد. یک گن خوب باید جنس خوبی داشته باشد و تا مدت ها دوام بیارود. برای پوست شما حساسیت ایجاد نکند و سایزهای مختلف را نیز ساپورت کند. در همین زمینه ما به شما شکم بند ساعت شنی را پیشنهاد می کنیم.


 

 

gensheni

 


 

شکم بند ساعت شنی

همانطور که از اسم این شکم بند پیداست با استفاده از آن اندام شما مانند ساعت شنی شده و کمر باریک و سفت خواهید داشت. با استفاده مداوم از این شکم بند شما شاهد آب شدن شکم و کاهش سایزتان خواهید بود همچنین بلافاصله بعد از پوشیدن آن ۱ تا ۲ رقم از سایز شما کم می شود. می توانید با خیال راحت شکم بند ساعت شنی را زیر لباس هم استفاده کنید بدون اینکه نمای بدی داشته و مشخص شود که گن بستید.

شکم بند ساعت شنی

این گن از الیاف ۱۰۰ لاتکس ساخته شده است و می تواند چربی سوزی و افزایش دمای بدن را تسریع دهد. به علاوه پوشش نرم و راحت آن از حساسیت های پوستی هم جلوگیری می کند. به این ترتیب اگر برای ساعت های طولانی هم از این شکم بند استفاده کنید و یا در زمان فعالیت های مختلف مانند ورزش، پیاده روی و غیره هم آن را بپوشید مشکلی نخواهید داشت.

شکم بند ساعت شنی

شکم بند ساعت شنی دارای ۷ ردیف هوک است که قابلیت جمع شدن و سایز بندی را به آن می دهد و شما می توانید در سایزهای مختلف از آن استفاده کنید و شکم تان را هر چه بیشتر جمع کنید. همچنین فنرهای فلزی که داخل این شکم بند تعبیه شده و فرم دهی و سفت کردن اندام شما کمک می کند.