کیسه آب گرم برقی و شارژی

قیمت : 25,000 تومان

buy
کیسه آب گرم برقی و شارژی

دردهای عضلانی و یا دردهایی که کودکان دلبندتان به خاطر رشد به آن مبتلا می شوند و یا حتی دردهایی که خانم ها به خاطر قاعدگی تحمل می کنند می توانند تنها با یک کیسه اب گرم درمان شوند. کیسه های آب گرم کمک می کنند تا عضلات شما شل شده و انقباض خود را از دست بدهند. پس از آن با گرمای مطبوع شما حس بهتری داشته و به علاوه به خاطر بهبود خون رسانی به آن ناحیه درد کمتری حس می کنید و یا حتی مشکلی که دارید حل می شود.

کیسه آب گرم برقی و شارژی

کیسه آب گرم برقی و شارژی به نوعی طراحی شده اند که به راحتی بدتوانید از آن ها استفاده کرده و حتی برای مدت طولانی آن ها را شارژ نمایید. در کنار آن این کیسه ها قابل حمل و دستی و کوچک بوده و به راحتی می توانید همیشه ان را با خود داشته باشید.

کیسه آب گرم برقی و شارژی

کیسه آب گرم برقی و شارژی بادوام بوده و عمر زیادی دارد همچنین روی آن از یک روکش مخملی نرم و لطیف استفاده شده است که استفاده از آن را برای تان دلپذیر و خواستنی تر می کند. این کیسه ها در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه شده اند که به صورت رندوم برای تان ارسال ی شود. تنها کافی است ۸ تا ۱۲ دقیقه این کیسه ها را به برق بزنید تا به مدت ۲ تا ۸ ساعت شارژ شده و گرم بماند. برق مصرفی این کیسه ها ۵۰۰ وات بوده و در پکیج ان ها سیم مخصوص شارژ و قیف مخصوص آب ریختن داخل آن هم به شما ارائه می شود.

کیسه آب گرم برقی و شارژی