رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin

قیمت : 22.000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

پا یکی از اندام مهم بدن است ولی از آنجایی که مدام روی محیط های خشک و خشن قرار می گیرد و یا با پوشیدن کفش های نامناسب یا تعریق یا عدم محافظت از آن مواجه است معمولا وضعیت خوبی نداشته و حتی ممکن است پوست آن دچار ترک خوردگی و خشکی بیش از حد شود. به خصوص در فصول سرد سال این رخداد بیشتر قابل مشاهده بوده و پاهای شما بیش از پیش در معرض خطر آسیب دیدگی هستند. به همین دلیل است که توصیه می شود همیشه از آن ها مراقبت کنید و اگر پوست خشک و خشن روی پای شما جمع شده است با رسیدگی درست و به موقع می توانید سلامت را به پای خود بازگردانید.

رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin

در همین خصوص به شما دستگاه رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin را به شما پیشنهاد می کنیم. با این دستگاه می تواید پوست خشک و مرده کف پای خود را جمع کرده و به پاهای خود طراوت و تازگی ببخشید. دستگاه رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin طراحی زیبا و شیکی داشته و  نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند همچنین کارکرد آسان آن قابلیت های آن را به راحتی در اختیار شما قرار می دهد. یکی دیگر از مزیت های این دستگاه این است که می توانید آن را به راحتی حمل کرده و با خود به هر جا که می خواهید ببرید. به این ترتیب همیشه می توانید بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. این دستگاه دارای ۱۳۵ تیغه ریز و مخصوص بوده و از یک سمباده با کیفیت ساخته شده است.

رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin

به علاوه می توانید در هر جایی از آن استفاده کنید و نگران پوست هایی که از پای شما دفع می شود و می ریزد نباشید. چرا که دستگاه رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin یک مخزن مخصوص برای جمع اوری این پوست ها داشته و اجازه نمی دهد که روی زمین بریزند. قابل ذکر است که فرم مناسب این دستگاه در دست گرفتن و استفاده از آن را راحت تر و ساده تر می کند.

رفع ترک پا پدی اسپین Pedi Spin