ماسک طلا خمیری راشل

قیمت : 22,000 تومان

buy
tem-tebpars

خرید اینترنتی ماسک طلا خمیری دکتر راشل برای حذف چین و چروکهای پوست صورت و لایه برداری مناسب از روی پوست ، ماسک طلا با میوه ساخته می شود و پوست شما را شاداب و شفاف خواهد کرد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

این فرآورده ی آرایشی و بهداشتی از سری ماسک های آب رسان پوست صورت می باشد ، ماسکهای آب رسان قابلیت مهمی در ترمیم پوست صورت دارند و بازسازی پوست صورت را با بهترین شیوه انجام می دهند ، این فرآورده محصول کشور تایلند می باشد و محتوی ۱۲۰ گرم ماسک طلای خمیری می باشد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

پیشنهاد طب پارس برای شما ، برای داشتن پوستی شفاف ، شاداب و لایه برداری فوق العاده برای پوست همراه با آب رسانی استفاده از ماسک طلای حاوی کلاژن دکتر راشل می باشد ، این ماسک طلا ساخت کشور تایلند است و محتوی عصاره های میوه های آلوئه ورا و خیار می باشد ، این محصول می تواند هم برای آقایان و هم برای خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد و منع استفاده ای ندارد ، حداکثر استفاده از این ماسک هم باید ۲ بار در طول هفته باشد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

ماسک دکتر راشل بسیار مناسب برای کسانی که دارای پوست حساس می باشند و نمی توانند با هر ماسکی لایه برداری کنند ، طب پارس این ماسک طلای را هم اکنون با قیمت ۲۲۰۰۰ تومان برای فروش در سراسر کشور عرضه کرده است و با سرویس پرداخت در محل و همکاری شرکت پست این محصول را به سراسر کشور ارسال می کند.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل