ماسک طلا خمیری راشل

قیمت : 22,000 تومان

buy

خرید اینترنتی ماسک طلا خمیری دکتر راشل برای حذف چین و چروکهای پوست صورت و لایه برداری مناسب از روی پوست ، ماسک طلا با میوه ساخته می شود و پوست شما را شاداب و شفاف خواهد کرد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

این فرآورده ی آرایشی و بهداشتی از سری ماسک های آب رسان پوست صورت می باشد ، ماسکهای آب رسان قابلیت مهمی در ترمیم پوست صورت دارند و بازسازی پوست صورت را با بهترین شیوه انجام می دهند ، این فرآورده محصول کشور تایلند می باشد و محتوی ۱۲۰ گرم ماسک طلای خمیری می باشد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

پیشنهاد طب پارس برای شما ، برای داشتن پوستی شفاف ، شاداب و لایه برداری فوق العاده برای پوست همراه با آب رسانی استفاده از ماسک طلای حاوی کلاژن دکتر راشل می باشد ، این ماسک طلا ساخت کشور تایلند است و محتوی عصاره های میوه های آلوئه ورا و خیار می باشد ، این محصول می تواند هم برای آقایان و هم برای خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد و منع استفاده ای ندارد ، حداکثر استفاده از این ماسک هم باید ۲ بار در طول هفته باشد.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

ماسک دکتر راشل بسیار مناسب برای کسانی که دارای پوست حساس می باشند و نمی توانند با هر ماسکی لایه برداری کنند ، طب پارس این ماسک طلای را هم اکنون با قیمت ۲۲۰۰۰ تومان برای فروش در سراسر کشور عرضه کرده است و با سرویس پرداخت در محل و همکاری شرکت پست این محصول را به سراسر کشور ارسال می کند.

ماسک طلا خمیری دکتر راشل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...


دسترسی سریع تر به سایت با کلیک روی دکمه ی روبرو

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.