دستگاه تست قند خون IME-DC

قیمت : 62,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

اگر شما نیز از بیماران مبتلا به قند خون هستید، می دانید که اطلاع داشتن مداوم و مرتب از میزان قند خون تان چقدر حیاتی و لازم است و از طرفی هر بار مراجعه کردن به مطب پزشک، هم مستلزم صرف هزینه است و هم صرف زمان کافی. به همین دلیل است که ما برای تان یک پیشنهاد داریم. دستگاه تست قند خون IME-DC را بخرید.

دستگاه تست قند خون IME-DC

با کمک این دستگاه می توانید به تنهایی و بدون نیاز به پزشک قند خون تان را چک کرده و از نرمال بودن آن مطمئن شوید. یکی از ویژگی هایی که این دستگاه دارد دقت بالای آن است که میزان دقیق قند خون را به شما اعلام کرده و خیال تان را در خصوص نرمال بودن آن راحت می کند.

دستگاه تست قند خون IME-DC

این دستگاه تست قند خون دارای یک صفحه نمایش بزرگ بوده و عدد را به شما به صورت واضح و مشخص نشان می دهد. به علاوه ۱۰ سوزن تست و ۱۰ نوار تست همراه نیز موجود است تا مدتی بتوانید به راحتی از دستگاه استفاده کنید. یک قلم مخصوص خون گرفتن هم وجود دارد که به این ترتیب دیگر برای گرفتن خون مجبور نیستید دنبال ابزار مورد نیازتان باشید.

دستگاه تست قند خون IME-DC

طریقه استفاده این دستگاه نیز بسیار آسان است. تنها کافی است که با قلم کمی یک زخم کوچک روی دست تان ایجاد کرده و کمی از خون آن را روی یکی از نوارهای تست بزنید. سپس نوار را روی دستگاه قرار داده و اجازه دهید تا دستگاه خون تان را آنالیز کند.