دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما

قیمت : 25,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

داشتن دندان های سفید و براق به معنی لبخند زیبا و در نتیجه اعتماد به نفس بیشتر است. اگر شما هم دوست دارید دندان های زیبا و براق داشته باشید اما تحمل وقت گذراندن در مطب دکتر را ندارید و یا از هزینه های بالای آن عاصی شده اید ما به شما خرید دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه می تواند در اسرع وقت دندان هایی سفید و براق به شما بدهد بدون اینکه لازم به صرف وقت و هزینه ی زیادی باشد. جرم گیری دندان ها از جمله کارهایی است که بر زیبایی شما تاثیر به سزایی داشته و موقع حرف زدن یا خندیدن دندان ها را به معرض دید می گذارد.

دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما

به همین علت شاید داشتن یک دستگاه مخصوص برای سفید کردن و پولیش دندان برای تان جالب باشد. دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما دارای ۵ پرداخت کننده است که می توانید برای دندان های مختلف خود از آن استفاده کنید. به علاوه کارکرد این دستگاه به شدت ساده بوده و به راحتی می تووانید طریق کار آن را یاد بگیرید. کافی است ۲ باطری قلمی را روی آن قرار داده و بعد از گذاشتن خمیردندان آن را روی دندان های خود فشار دهید و بعد از روشن شدن چراغ آن کارتان را شروع کنید.دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما

 

این دستگاه کوچک و خوش دست و قابل حمل بوده و می توانید هر جا که می خواهید با خود ببرید. همچنین برای تمام دندان های تان می توانید از آن استفاده نمایید. این دستگاه ۷۲ ساعت گارانتی تست فیزیکی داشته و دارای چراغ LED است.

دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما