قوزبندطبی رویال پاستور

قیمت : 30,000 تومان

buy
tem-tebpars

tebpas-lgمحصول جدیدی که در طب پارس قصد معرفی و فروش اینترنتی آن را داریم ، قوزبند طبی رویال پاستور هم اکنون در طب پارس، کمک ویژه برای آنها که دچار مشکل قوز شانه ها و فشار کمر هنگام کارهای روزانه هستند،این کالای طبی محصولی کاملا کاربردی و دارای استفاده آسان برای تمامی افراد با هر نوع سایز بدن است، این وسیله ی کاربردی به سادگی زیر پیراهن پوشیده می شود.


3

امکان دارد هنگام بلند کردن وسایل و یا حتی راه رفتن عادی فشارهایی به کمر شما وارد شود ، این به دلیل تمرکز تمامی فشار روی قسمت کمر شماست، کاری که قوزبند طبی انجام می دهد پخش کردن این فشار است تا درد در ناحیه کمر ایجاد نشود.

 

لطفا لحظاتی به تصویر زیر دقت نمایید:

1

همانطور که ملاحظه نموده اید نواری طبی دور کمر را میگیرد ، این نوار توسط یک پشت بند به سرشانه ها متصل می شود و بخشی از فشار متمرکز شده در کمر را به سرشانه منتقل می کند ، حالا وقتی راه می روید بدنتان صافتر به نظر می رسد و سرسینه به سمت جلو و شانه ها رو به بالاست و وقتی باری را بلند می کنید دیگر متحمل کمردرد نخواهید شد.

2

قوز سرشانه دلایل گوناگونی دارد ، مهمترین آن بدنشستن روی صندلی ، بدخوابیدن روی تخت و شل کردن مهره های کمر هنگام راه رفتن است ، درواقع دلیل اصلی قوز سرشانه این است که این قسمت از بدن کاملا به حالت افتاده است (به دلیل ضعف مهره های کمر).

بسته بندی قوزبند طبی رویال پاستور به صورت زیر است

4

سفارش این محصول در طب پارس به چه صورت امکان پذیر است؟


10 thoughts on “قوزبندطبی رویال پاستور”

 1. لطف نموده در باره سایز و اندازه ان و ادرس دقیق ان در افغانستان اگر باشد اگر نه در ایران در تهران یا که در شیراز را برایم ارسال بدارید.
  قبلا سپاس گزارم.

 2. وقتي دوتا محصول سفارش ميدي بازم بايد. هزينه پستي جدا بدي يا بايه پست مياد ويه هزينه

 3. سلام خسته نباشید
  ایا این کمربندها قوس کمر را درمان میکنن؟
  هم شانه افتاده هم کمرش قوس برداشته
  یعنی حتی با لباس هم قوس کمرش پیداست۳۴سالشه

 4. با سلام لطفا در مورد تعیین سایز راهنمایی بفرمایید . اندازه دور کمر یا سرشانه یا … کدام یک مد نظر است .

 5. سلام و وقت بخير، شماره تماس يا ادرس لطف ميكنين ك من تماس بگيرم و سفارش بدم ميخوام قوزبند دقيقا مثل تصوير تا كمر رو پوشش بده ممنونم از لطفتون

Comments are closed.