به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2

قیمت : 57,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

این روزها بسیاری از افراد از دردسرهای ناشی از نشستن های طولانی مدت و بی تحرکی رنج می برند. نشستن هم اصول خاص خود را دارد. باید روی عضلات نشیمنگاه خود بشینید و اجازه ندهید وزن بدن تان بر روی دیگر عضلتتان فشار وارد کند. اما پس از مدتی نشستن های طولانی مدت شما ممکن است دچار عادات غلط شده و دیگر نتوانید درست بنشینید. این روند در طول زمان سبب دردهای عضلانی مختلف در ناحیه کم رو دنبالچه می شود. به همین علت ما به شما استفاده از به نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2 را پیشنهاد می کنیم.

به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2

این وسیله روی نشیمنگاه صندلی قرار گرفته و به شما کمک می کند که طریقه درست نشستن خود را حفظ کنید. به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2 را می توانید روی صندلی های معمولی، صندلی ماشین یا حتی ویلچر استفاده کنید. این وسیله از دردهای دنبالچه، کمردرد، بواسیر و غیره جلوگیری کرده و آن ها را کاهش می دهد. به علاوه این وسیله از بیماری های پروستات نیز جلوگیری کرده و در کاهش درد پروستات هم موثر است.

به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2

فوم پلی اورتان انعطاف پذیری بالایی داشته و قابلیت ارتجاعی دارد. می تواند موقع نشستن فرم بدن تان را به خود بگیرد و بعد از برخاستن دوباره به شکل اول خود بازگردد. به علاوه از روکش تری دی اسپیسر ساخته شده و قابلیت نفوذ هوا را دارا می باشد. این فوم به به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2 اجازه جریان هوا را داده و سبب کاهش تعریق در این وسیله می شود.

به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2

به‌نشین ارتوپدی ارگونومیک مدل SC2