پک تناسب اندام ۴۰ روزه

قیمت : 75,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

چاقی و مشکلات گوارشی باتوجه به زندگی ماشینی و کم تحرک امرزو از معضلات قابل پیش بینی و محتملی است که گریبان افراد زیادی را می گیرد. شما برای لاغر شدن به فاکتورها و عوامل کمکی زیادی از جمله رژیم غذایی مناسب، مکمل های غذایی کمک کننده و البته ورزش و تحرک بدنی نیاز دارید. در همین خصوص ما یک پیشنهاد ویژه برای تان داریم. پک تناسب اندام ۴۰ روزه دربند را تهیه کنید.

پک تناسب اندام 40 روزه

این پک به شما در چربی سوزی و کاهش وزن کمک می کند. به این ترتیب می توانید در لاغر کردن و کاهش سایز خود یک عامل کمکی گرفته و به این روند سرعت دهید. این پک در ۴۰ روز به شما در لاغر شدن و رسیدن به وزن ایده آل کمک می کند.

پک تناسب اندام 40 روزه

پک تناسب اندام ۴۰ روزه در برنامه سیمای خانواده تبلیغ شده و مورد تایید نهادهای نظارتی جمهوری اسلامی ایران می باشد. در این پک شما از خواص ۴ نوع زیره، لیمو عمانی و چای سبز بهره مند می شوید که به صورت تی بگ های خوش طعم به شما عرضه می شوند. این پک شامل سه بسته می باشد که هر بسته ۲۰ عدد تی بگ در خود دارد و به عبارتی جمعا ۶۰ تی بگ دارید که در ۴۰ روز می توانید آن ها را مصرف کنید و تاثیرش را مشاهده کنید. توصیه می شود که این تی بگ ها بیشتر از ۳ لیوان در روز مصرف نشوند. به علاوه این چای مخصوص، تسکین دهنده اعصاب نیز بوده و به شما در حفظ آرامش خودتان و تقویت دستگاه گوارش و رفع مشکلات گوارشی کمک می نماید.