پشتی طبی باراد مدل اکسیژن

قیمت : 97,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

این روزها مشکلات بیشتر ما بی تحرکی یا کم تحرکی است چرا که زندگی ماشینی امروز لازمه تحکر و راه رفتن را از ما گرفته و بیشتر کارها را به صورت نشسته می توانیم انجام دهیم. از طرفی عده زیادی هستند که مشاغل اداری و پشت میز نشینی دارند و همچنین عده ای که مدام پشت فرمان بوده و رانندگی می کنند. این گونه مسائل سبب می شود فرد بیش از حد مجاز نشسته و به عواقب آن دچار شود. نشستن های طولانی مدت می تواند فرم اصولی و درست ستون فقرات را بر هم زده و به بدن شما آسیب برساند. به علاوه نشستن طولانی مدت کار دستگاه گاورش را سخت کرده و در آن خلل ایجاد می کند.

پشتی طبی باراد مدل اکسیژن

با استفاده از پشتی طبی باراد مدل اکسیژن می توانید از کمردردهای ناشی از نشستن های طولانی پیشگیری کنید چرا که این پشتی فرم اصولی ستون فقرات شما را حفظ می کند. این پشتی می تواند از ناهنجاری ها و آسیب های و کمردردها جلوگیری کرده و همچنین فرم خوب و جذاب اندام پشتی شما را حذف کند. با این پشتی تنفس بهتری خواهید داشت و در نتیجه خون رسانی بهتری نیز در بدن تان انجام می شود. با وجود این پشتی دیگر مجبور به خرید صندلی های گرانقیمت ارگونومیک نبوده و روی هر صندلی چه صندلی های خانه و چه صندلی های اتومبیل می توانید آن را نصب کنید.

پشتی طبی باراد مدل اکسیژن

روکش استفاده شده در پشتی طبی باراد مدل اکسیژن به گونه ای است که قابلیت ارتجاع داشته و از بافت سه بعدی برگرفته شده از تکنولوژی روز اروپا برخوردار است. بافت سه بعدی این صندلی از دو لایه شبکه انتقال هوا تشکیل شده که به نوعی دارای هزاران کپسول هوا می باشد. به این ترتیب یک فاصله از هوا بین شما و صندلی ایجاد می شود که این خود از قابلیت های این صندلی می باشد.

پشتی طبی باراد مدل اکسیژن

پشتی طبی باراد مدل اکسیژن با قابلت جریان هوایی که دارد ضد گرما و تعرق بوده و می توانید جریان هوا را به خوبی در خود منتقل کند. به علاوه قابلیت ارتجاعی این پشتی مانع گردش لگن به عقب شده و اجازه نمی دهد گودی کمر شما صاف شود.

پشتی طبی باراد مدل اکسیژن