پشتی طبی باراد مدل کارا

قیمت : 47,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مدت زیادی را صرف یک جا نشستن و بی تحرکی می کنند و یا دچار دردهای ستوت فقرات و کمردردهای آزاددهنده هستید بهتر است کمی به فکر نوع نشستن تان باشید. نشستن باید با اصول و قواعد درست انجام شود تا فرم اصولی کمر را هرز نکرده و به آن آسیب نرساند. شما می توانید تنها با داشتن پشتی طبی باراد مدل کارا از مشکلات ستون فقرات و ایجاد دردهای ناشی از نشستن های غلط رهایی یابید.

پشتی طبی باراد مدل کارا

پشتی طبی باراد مدل کارا نشستن طولانی مدت را برای شما راحت تر کرده و مشکلات افرادی که شغل پشت میز نشینی دارند و یا زیاد رانندگی می کنند و پشت رل می نشینند را رفع می کند. پشتی طبی باراد با حفظ شکل درست ستون فقرات از بیماری ها و ناهنجاری های ستون فقرات جلوگیری کرده و همچنین از گردن درد و سردرد هم پیشگیری می کند. حتی جالب است بدانید شیوه درست نشستن به فرایند هضم درست هم کمک کرده و به دستگاه گوارش شما یاری می رساند.

پشتی طبی باراد مدل کارا

با نشستن درست تنفس بهتری خواهید داشت و در نتیجه خون رسانی به مغز هم بیشتر می شود. با پشتی طبی باراد دیگر قوز نخواهید کرد و فرم درست اندام تان همیشه حفظ می شوند به این ترتیب شما اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

c3a1bf6f-ca67-4475-87b9-915f7781164c

تنها کافی است از ابتدا یک پشتی طبی روی صندلی که زیاد از آن استفاده می کنید بگذارید تا از بیماری ها و همچنین مشکلات و هزینه ها و صرف وقت اضافی پیشگیری نمایید. به این ترتیب شما از پرداخت هزینه های گزاف صندلی های ارگونومیک هم راحت شده و به نوعی با یک تیر دو نشان می زنید. به علاوه لازم به ذکر است که این صندلی ها از فوم با قابلیت جریان هوا ساخته شده و تعاول دمایی خوبی نیز دارند.