نگهدارنده رویال

قیمت : 20,000 تومان

buy
3

tebpas-lgخرید نگهدارنده رویال پاستور و ارسال به سراسر کشور، کمک ویژه برای آنها که دچار مشکل قوز شانه ها و فشار کمر هنگام کارهای روزانه هستند،این کالای طبی محصولی کاملا کاربردی و دارای استفاده آسان برای تمامی افراد با هر نوع سایز بدن است، نگه دارنده رویال زیر پیراهن پوشیده می شود و استفاده از آن قابل تشخیص نیست.


3

امکان دارد هنگام بلند کردن وسایل و یا حتی راه رفتن عادی فشارهایی به کمر شما وارد شود ، این به دلیل تمرکز تمامی فشار روی قسمت کمر شماست، کاری که قوزبند طبی انجام می دهد پخش کردن این فشار است تا درد در ناحیه کمر ایجاد نشود.

 

نگه دارنده رویال ، آرامش و راحتی را به شما هدیه می دهد، کاهش فشار روی بدن در هر شرایطی با این نگهدارنده ی طبی امکان پذیر است

این محصول به سراسر کشور ارسال می شود و هزینه اش درب منزل توسط مامور شرکت پست دریافت می شود.

 

لطفا لحظاتی به تصویر زیر دقت نمایید:

1

نگهدارنده رویال دور کمر را می گیرد، به صورتی که پشت بند به سرشانه ها متصل می شود و بخشی از فشار متمرکز شده در کمر را به سرشانه منتقل می کند ، در این صورت وقتی راه می روید بدن شما بیشتر صاف به نظر می رسد و سر سینه به سمت جلو و شانه ها رو به بالاست و هنگام بلند کردن اجسام فشار کمتری بر روی شما وجود دارد.

2

قوز سرشانه دلایل گوناگونی دارد ، مهمترین آن بدنشستن روی صندلی ، بدخوابیدن روی تخت و شل کردن مهره های کمر هنگام راه رفتن است ، درواقع دلیل اصلی قوز سرشانه این است که این قسمت از بدن کاملا به حالت افتاده است (به دلیل ضعف مهره های کمر).

بسته بندی نگه دارنده طبی رویال پاستور به صورت زیر است

4

سفارش این محصول در طب پارس به چه صورت امکان پذیر است؟


 

2 thoughts on “نگهدارنده رویال”

  1. سلام و احترامات خدمت شما و کارکنان تان

    اسدالله شمسی هستم از کشور افغانستان و خواهان خریداری نگهدارنده رویال هستم وسوال ما اینجا است که چطو میتوانم این را بدست بیاورم
    با احترام
    ممنون تان

Comments are closed.