نمک شستشوی بدن

قیمت : 17,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

بدن تان می تواند زیبا و دوست داشتنی باشد که هر وقت به آن نگاه می کنید از این زیبایی به خود ببالید و خوشحال شوید. ولی گاهی مواردی باعث می شود که از پوست تان در برخی مناطق تیره شده و شفافیت و لطافت خود را از دست بدهد. از جمله نواحی زیر بغل یا جاهایی که زیاد مو دارند پس از مدتی دارای موهای ضخیم تر و پوست تیره تر می شوند. اگر دوست دارید این تیرگی را رفع کرده و آن را از بین ببرید ما برای تان یک پیشنهاد داریم. از نمک شستشوی بدن استفاده کنید.

نمک شستشوی بدن

این نمک با عصاره لاوندا تهیه شده و می تواند شادابی و جوانی را به پوست شما بازگرداند. این نمک لک و تیرگی را از بین برده و پوست تان را لطیف و شاداب می کند. این نمک ضد حساسیت بوده و عارضه ای برای پوست شما ایجاد نمی کند. با این حال با توجه به دستورالعمل آن می توانید برای اطمینان ابتدا آن را روی یک ناحیه حساس بدن تان امتحان کنید.

نمک شستشوی بدن

نمک شستشوی بدن محصول تایلند بوده و دارای ویتامین های E و B3 است. این نمک به طور طبیعی خاصیت روشن کنندگی داشته و می تواند پوست شما را نیز تغذیه کند. برای رفع تیرگی در نواحی که بر اثر اصلاح دچار تیرگی شده اند این نمک بسیار ایده آل است.

نمک شستشوی بدن

برای استفاده از این نمک نیز تنها کافی است ترجیحا در حمام آن را روی پوست خیس خود ریخته و کمی ماساژ دهید تا نمک حل شود. بعد از ۳ تا ۵ دقیقه آن را بشویید و بعد از ۷ بار استفاده تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

نمک شستشوی بدن