ماساژور کتف و گردن

قیمت : 95000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

در طول روز و بر اثر کار روزانه ممکن است خسته شوید و تنها چیزی که بتواند حالتان را خوب کند یک ماساژ کامل و بی دردسر است. در این خصوص اگر کسی باشد که کمی بدن تان را ماساژ دهد که چه بهتر اما وقت هایی که یک فرد کار بلد کنارتان نیست یا تنهایی هستید داشتن یک دستگاه ماساژور خستگی را از شما دور می کند.

ماساژور کتف و گردن

دستگاه ماساژور کتف و گردن neck and shoulder در کمترین زمان و بدون کوچک ترین دردسر بدن تان را ماساژ داده و قسمت گردن و شانه تان را از فشارهای روزانه ای که به آن وارد شده است رها می کند. با توجه به ظرافت ماهیچه های این قسمت و همچنین حجم بالای فشار روزانه روی این ناحیه می توان گفت این ماساژ تا حدی ضروری نیز هست. به این ترتیب نگرانی شما در خصوص بیماری های عضلانی و ناراحتی هایی که ماهیچه های تان را تهدید می کند نیز در امان هستید. این ماساژور دارای طراحی ظریف و منحصر به فرد بوده و به صورت پوشیدنی استفاده می شود.

ماساژور کتف و گردن

این ماساژور به علت قابل حمل بودن گستردگی استفاده بیشتری برای تان داشته و می توانید هر جا که خواستید آن را استفاده کنید. این ماساژور به صورت ضربه ای در چند حالت کار می کند و قابل ذکر است که برای ماساژ کمر، باسن، ران پا و شانه نیز قابل استفاده است. می توانید با این ماساژور قسمت مورد نظر را کاملا پوشش داده و بدون دردسر سر جای تان بشینید.

ماساژور کتف و گردن

این ماساژور طبعا گردش خون را بهبود داده و می تواند دردهای ماهیچه ای را تسکین دهد و گرفتگی و فشار ماهیچه را نیز کاهش دهد. با کمک این ماساژور دردها و استرس ها و فشارهای مضاعف را از خود دور کنید و آرامش و راحتی را برای خود به ارمغان بیاورید.

ماساژور کتف و گردن