گن اسليم بادي زنانه

قیمت : 29,900 تومان تومان

buy
tem-tebpars

تناسب اندام و داشتن اندام روی فرم و زیبا علاوه بر اینکه اعتماد به نفس تان را بیشتر می کند در پوشیدن لباس های مورد علاقه تان هم دست تان را باز می گذارد و به شما اجازه می دهد هر لباسی دوست داشتید بپوشید. اضافه وزن و چربی های اطراف شکم و پهلو می توانند اثر سوئی بر تناسب اندام تان داشته و هیکل تان را چاق و نافرم نشان دهد. به همین علت است که استفاده از گن های لاغری ترفندی است که در بین افراد باب شده تا بتوانند این چربی های مزاحم را برای ساعاتی پنهان کرده و حتی به مرور زمان حجم این چربی ها را کمتر کنند.

گن اسليم بادي زنانه

در همین خصوص ما نیز به شما گن اسلیم بادی زنانه را پیشنهاد می کنیم. این گن می تواند علاوه بر حذف شکم و پهلوها به باسن هم فرم مناسبی بدهد. همچنین شما به محض پوشیدن این گن ۲ تا ۴ سایز لاغر تر شده و می توانید شلوارهایی که برای تان تنگ شده را به راحتی بپوشید. این محصول در رنگ کرم اراده شده است و هیچ گونه حساسیت پوستی و آلرژی برای تان ایجاد نمی کند. همچنین می توانید بابت کیفیت و مرغوب بودن این گن هم مطمئن بوده و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

گن اسليم بادي زنانه

گن اسليم بادي زنانه

این گن قابلیت شستشوی چند باره را دارد و با توجه به جنس مرغوب متریال آن بارها بعد از شستشو انعطاف خود را از دست نداده و سالم و انعطاف پذیر می ماند. شما می توانید این گن را در زیر لباس های تان استفاده گنید بدون اینکه شاهد چین خوردن و کیس ایستادن لباس ها باشید. همچنین سایزبندی این گن آن را برای استفاده بسیاری از افراد مناسب می کند.

گن اسليم بادي زنانه