بالش طبی مموری پیلوو

قیمت : 70,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

خواب شبانه یکی از مهم ترین فاکتورهای سلامت است. اگر می خواهید روح و جسم سالمی داشته باشید بهتر است در درجه اول سری به محل خواب تان بزنید و مطمئن شوید که آن جا همه چیز خوب است. بالش یکی از مواردی است که می تواند در کیفیت خواب شما اثر اساسی داشته باشد. یک بالش خوب خواب راحت و آرام را نیز به شما هدیه می دهد.

بالش طبی مموری پیلوو

در همین خصوص به شما بالش طبی مموری سیلوو را پیشنهاد می کنیم. این بالش با استانداردهای متنوعی که دارد شما را شگفت زده می کند. ساختار این بالش به گونه ای است که خیلی زود فرم سر و گردن شما را به خود می گیرد و با وضعیت کلی این ناحیه منطبق شده و بعد از آن شما یک بالش مخصوص به خود دارید.

بالش طبی مموری پیلوو

بالش طبی مموری سیلو دارای ۴۰ محفظه دارای پرهای کوچک بوده و به خوبی هوا را در خود به گردش در می آورد تا تبادل گرمایی در آن به درستی انجام شود و به نوعی این بالش ضد عرق باشد. همچنین روکش مخصوص آن خاصیت ضد میکروبی دارد که به نظافت و بهداشت سر و موهای شما کمک می کند.

بالش طبی مموری پیلوو

تعادل ساختار این بالش به گونه ای است که وضعیت نرمالی برای ستون فقرات تان ایجاد کرده و کمک می کند تا بخشی از فشارهای وارد شده به این قسمت در طول شب خنثی شوند. ابعاد این بالش ۵۰ * ۲۹ * ۷٫۵ سانتیمتر بوده و در پکیج آن شما یک بالش به همراه یک روکش زاپاس دریافت می کنید.

بالش طبی مموری پیلوو