تب سنج دیجیتالی

قیمت : 10,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

بسیاری از بیماری ها ممکن است باعث شود تب کرده و دمای بدن تان بالا برود. وقتی تنها هستید به سختی می توانید بفهمید که تب دارید یا نه و یا درجه تب تان چقدر است. همچنین اگر بچه کوچکی داشته باشید باید مدام مراقب سلامتش باشید و علائم مشکوک را زیر نظر بگیرید. در همین خصوص ما به شما خرید تب سنج دیجیتالی را پیشنهاد می کنیم.

تب سنج دیجیتالی

این تب سنج از راه دهان، مقعد و یا زیر بغل می تواند درجه تب را مشخص کرده و به اطلاع تان برساند. به علاوه زمان زیادی طول نخواهد کشید که نتیجه را مشخص کند. تنها کافی است تب سنج دیجیتالی را به بدن نزدیک کنید و تا ۱۰ بشمارید و یا به عبارتی تا ۱۰ ثانیه صبر کنید. این زمان حداکثر تایمی است که این تب سنج برای مشخص کردن تب بدن شما نیاز دارد.

تب سنج دیجیتالی

تب سنج دیجیتال ضد آب بوده و تا مدت ها می تواند بدون کوچک ترین مشکلی کار کرده و دوام بیاورد. به این ترتیب تنها با یک بار خرید این تب سنج دیگر لازم نیست نگران خراب شدن و یا کار نکردن آن باشید. این تب سنج مجهز به یک زنگ هشدار است تا درجه های بیش از حد استاندارد را به شما گزارش دهد و از خطر مطلع تان کند.

تب سنج دیجیتالی

دقت اندازه گیری این محصوص یک دهم بوده و با باطری کار می کند که قابل تعویض است و هر وقت باتری آن تمام شد می توانید با یک باتری تازه از نو تب سنج را به کار بگیرید. همچنین این تب سنج آخرین درجه حرارت اندازه گرفته شده را تا مدت ها در خود نگه می دارد و از نوعی حافظه برای این کار بهره مند است.

تب سنج دیجیتالی