پك ترموتراپي آترين

قیمت : 46,000 تومان تومان

buy
طب پارس

دردهای عضلانی به هر علتی که دامن گیر ما بشوند می توانند آزار دهنده و ناراحت کننده باشند. گاهی تنها خواسته ای که دارید این است که جایی دراز بکشید و بدون اینکه دردی حس کنید به استراحت تان بپردازید. در همین خصوص ما به شما پك ترموتراپي آترين را پیشنهاد می کنیم. با استفاده از این محصول می توانید موقع دردها و گرفتگی های عضلانی ناراحت کننده آرامش و راحتی را به خود بازگردانده و همچنین نگران ضرر و زیان آن نیز نباشید. این محصول به وسیله ی هسته های ارگانیک، فراوری شده و نابارور گیلاس ارائه شده است و می تواند برای کمپرس گرم، سرد و رایحه درمانی به شما کمک کند.

پك ترموتراپي آترين

این محصول برای درمان دردهای قاعدگی، دردهای بارداری، گرفتگی عضلات، کمردرد و غیره مفید بوده و کمی آرامش و راحتی را به شما ارزانی بدارد. این محصول در مقابل ماکروویو مقاوم بوده و یکی از محصولات روز پزشکی و همچنین مورد تایید جامعه پزشکان می باشد.

پك ترموتراپي آترين

استفاده از این محصول هیچگونه عوارض جانبی برای تان نخواهد داشت پس می توانید بدون کوچک ترین نگرانی در خصوص آلرژی و یا سوختگی های پوستی آن را استفاده کنید. به علاوه به علت مقاومت این محصول در برابر اشعه های ماکروویو، می توانید بارها آن را درون مایکروویو گذاشته و استفاده کنید. همچنین می توانید با خیال راحت آن را شسته و تمیز کنید بدون اینکه نگران خراب شدن یا آسیب دیدن آن باشید.

پك ترموتراپي آترين