دمنوش کیسه ای آویشن

قیمت : 7,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

آویشن خواص زیاد و متنوعی دارد که در موراد مختلف می توانید از آن استفاده کرده و بهره مند شوید. این گیاه خوش عطر و بوی خوراکی که اتفاقا طعم خوبی هم دارد یک دمنوش دوست داشتنی و آرام بخش به شما می دهد که مطمئنا بعد از چند بار استفاده از طرفداران پر و پا قرص آن می شوید. می توانید هر بار سراغ ظرف آویشن داخل آشپزخانه رفته و کمی از آن را برای خود دم کنید یا اینکه کارتان را آسان کنید. دمنوش کیسه ای آویشن را مصرف کنید.

 دمنوش کیسه ای آویشن

دمنوش کیسه ای آویشن با برند دربند به صورت بسته های ۲۰ تایی عرضه می شوند که می توانید آن را تهیه کرده و هر بار به مشکلات ریوی، تنفسی و یا گوارشی برخوردید آن را مصرف کنید. آویشن در رفع تنگی نفس، سوهاضمه، عفونت ریه، درمان سیاه سرفه، برونشیت، سرماخوردگی، انفولانزا و بسیاری از مشکلات دیگر موثر است. این گیاه درمانگر را به جای بسیاری از داروهای شیمیایی استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

 دمنوش کیسه ای آویشن

این دمنوش پرخاصیت مورد تایید نهادهای نظارتی جمهوری اسلامی بوده و در برنامه سیمای خانواده نیز تبلیغ و معرفی شده است. این دمنوش کیسه ای استفاده از آویشن را آسان تر کرده و هر بار که سرفه شدید داشتید و یا دچار سوهاضمه شدید و یا سرما خوردید تنها کافی است یکی از این دمنوش های کیسه ای را داخل یک لیوان آب جوش قرار داده و میل کنید.

 دمنوش کیسه ای آویشن