کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER

قیمت : 35,000 تومان تومان

buy
tem-tebpars

عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث تیرگی و پف زیر چشم شود. افزایش سن، اشعه آفتاب، خستگی و کار مداوم و عوامل بسیار دیگری می توانند زیبایی شما و سلامت چشم های تان را تهدید کنند.

کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER

در همین خصوص توصیه می شود که از یک سن به بعد شروع به مصرف کرم های زیر چشم کنید تا تیرگی و پف اطراف آن را به تاخیر بیندازید. در همین بهتر است از ۲۵ سالگی به بعد که پوست دیگر کلاژن تولید نمی کند کرم دور چشم بزنید تا از پیری زودرس پوست اطراف چشم تان جلوگیری کنید. زمینه ما به شما کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER را پیشنهاد می کنیم.

کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER

این کرم به صروت رولی ارائه شده و با شما کمک غلطکی که در سر آن تعبیه شده است می توانید به راحتی اطراف چشم خود را ماساژ داده و پوست حساس و شکننده این قسمت را تغذیه کنید. این کرم حاوی ویتامین B3 بوده و با همراهی کافئینی که در خود دارد پوست این ناحیه را تسکین داده و آرام می کند. همچنین موادی که پوست این ناحیه بیشتر به آن نیاز دارد را به آن می رساند.

کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER

کرم روشن کننده زیر چشم گارنیر برای رفع خستگی و تیرگی چشم یک محصول ایده آل است و گوی آهنی در سر آن نیز به خنک شده و ریلکس شدن چشم کمک زیادی می کند. این کرم بدون بو و به صورت مایع بوده و طرز مصرف آسانی نیز دارد. تنها بعد از ۱۴ روز مصرف این کرم پف زیر چشم رفع شده و بعد از ۲۸ روز نیز تیرگی چشم از بین می رود.

کرم روشن کننده زیر چشم GARNIER